Dobry den prajem, mam 2 otazky ak mozem vyrusit. 1, Vase a moj spolocny rodostrom uz nieje prepojeny a to uz trva dlhodobejsie, je s tym nejaky problem? 2, prestalo mi chodi notifikacie zo stranky ohladom narodenin a menin ludi v strome, je to nejaka chyba? ci?