Dobry den prajem, mam 2 otazky ak mozem vyrusit. 1, Vase a moj spolocny rodostrom uz nieje prepojeny a to uz trva dlhodobejsie, je s tym nejaky problem? 2, prestalo mi chodi notifikacie zo stranky ohladom narodenin a menin ludi v strome, je to nejaka chyba? ci?
Dobrý deň , pri spracovaní nášho rodokmeňa sme si všimli zhodu priezviska Baji vo vašom rodokmeni. Radi by sme zistili nejaké bližšie info...máme indície, že v Šenkviciach alebo blízkom okolí mal žiť niekto z našej rodiny s priezviskom Baji. Ďakujem
Dobry den Monika58 Ja mam v rodostrome Benkovskych no cca iba do 1820. Viac do minulosti sa mi nepodarilo dohladat. Verim ze ak budete hladat tuto vetvu, tak sa spojime. Ak nebudete vediet ako pokracovat s hladanim tak sa na mna obradte poradim vam.